Школа – це місце, де дитина набуває знання та вміння. Щоб навчання відбувалося у максимальній комфортній для дітей обстановці, а результат радував батьків, запрошуємо вас до нашого навчального закладу.

Після підготовчого етапу, нульового класу, діти переходять у початкову школу. Тут створені всі необхідні умови для навчання та відпочинку, тематичні класи та кабінети дозволять дітям глибше вивчати шкільні предмети, засвоювати знання легко та просто. Методики навчання, що застосовуються, дають можливість з мінімальними витратами часу і сил придбати необхідний багаж знань.

Школа повного дня оснащена кімнатами, де діти зможуть не лише навчатися, а й відпочивати, їсти, займатися спортом та творчим розвитком. Ми враховуємо вікові та індивідуальні особливості кожної дитини, допомагаємо розвинути її внутрішній потенціал, виявити приховані здібності, навчитися працювати самостійно та в колективі. У своїй роботі педагоги нашої школи-ліцею використовують різний, цікавий для дітей дидактичний матеріал та супутні предмети та аксесуари, щоб зробити процес засвоєння знань легким та захоплюючим.